Свої рекомендації депутатам Верховної Ради щодо реформування української політичної системи висловив генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг, передає "Діалог.UA".

За його словами, головним фактором успіху, який виведе Україну на європейську дорогу, стане знищення корупції всередині країни. Своє посилання генеральний секретар Альянсу доніс депутатам ВР, відзначивши значний прогрес України у вирішенні корупційних проблем.

"Україна повинна позбутися від ракової пухлини корупції. Корупція стоїть перешкодою на шляху реформ, справжніх змін і успішного майбутнього українських громадян. Ви вже досягли значного прогресу, але попереду ще багато роботи", – заявив Столтенберг У зверненні до народних обранців.

Представник НАТО вважає, що ініціатива боротьби з корупцією в першу чергу повинна виходити від президента, прем'єр-міністра та депутатів Верховної Ради.

Як повідомлялося, в Росії не бажають бачити Україну членом Північноатлантичного Альянсу. Також зауважимо, що НАТО не дозволить Росії або іншим країнам вирішувати долю України в організації Північноатлантичного договору.

Коментарі