У Києві біля станції метро "Лук'янівська" перехожі вирішили не чекати поліції та власноруч провчити водія, який припаркувався з порушенням правил дорожнього руху.

Про це повідомляє спільнота "Киев Оперативный", передає "Канал 24".

Подія трапилась 21 листопада. Водій припаркував BMW посеред дороги і пішов в супермаркет. При цьому його легковик заблокував проїзд громадського транспорту.

"Пам'ятаєте, вчора хтось припаркував свій BMW на Лук'янівці так, що створив надзвичайний затор, зокрема, заблокував автобус і 7 трамваїв? Як виявилося, водій просто пішов в супермаркет. Так ось, коли людям набридло чекати поліцію – вони влаштували невеличкий самосуд", – йдеться у повідомленні спільноти.

Як видно на відео, розгнівані перехожі підійшли до водія-порушника, коли той вже перебував у машині. Дехто з натовпу випхав чоловіка з машини і повалив на асфальт.

Пригадуєте, вчора один недоумок припаркував своє #BMW, д.н.з. #AA0210EC, на Лук'янівці так, що утворив надзвичайний затор та зокрема заблокував 1 автобус і 7 трамваїв? Як виявилось, водій просто пішов в супермаркет. Так от, коли людям набридло чекати поліцію - вони влаштували невеличкий самосуд. Підтримуєте такі дії? P.S: на жаль, при пересиланні відео - звук зник(Відео: СТАРТКО

Posted by Киев Оперативный on 22. november 2017. a.

Коментарі