В Італії жорстоко вбили українську перекладачку – подробиці

Поліція італійської провінції Тревізо знайшла зниклу місяць назад українку Софію Мельник. Жінку жорстоко вбили, скинувши з обриву. З'явилися деталі події.

Новину передає "Преса України".

Сьогодні, 29 грудня, італійське видання Il Gazzettino повідомило про трагічну загибель української громадянки Софії Мельник. Тіло 43-річної перекладачки з Києва знайшли у чорному пакеті, який знаходився на схилі біля дороги в Кадорна, провінція Тревізо, Італія.

Правоохоронці припускають, що жінку скинули з обриву. Не виключено, що зловмисник чи зловмисники скинули її з обриву ще живою. На тілі Мельник були численні сліди насильницької смерті, зокрема сліди від ударів ногами чи чимось важким. Жінка також мала травми, які, як припускають правоохоронці, вона могла отримати при падінні.

Відомо, що українка зникла 15 листопада. Через 10 днів після цього її співмешканець наклав на себе руки. У зв'язку з цим з'явилось припущення, що він може бути причетний до вбивства жінки. Одна з версій слідчих – чоловік вбив жінку через ревнощі.

"Українка жила з Паскалем Альбанесом впродовж 16 років. З’явилась інформація, що впродовж 9 років вона мала коханця, якому зараз 70. Це, ймовірно, й спонукало Альбанеса скоїти страшний злочин", – відзначило інше італійське видання Blastingnews.

Коментарі