В Іспанії рятувальники другий день намагаються витягнути 2-річного хлопчика, який провалився у 100-метровий колодязь

15.01.2019 16:16

13 січня в іспанській провінції Малага під час прогулянки з батьками маленький Хулен провалився у вузький 100-метровий колодязь. Про це інформує "УНІАН" з посиланням на іноземні ЗМІ.

Зранку офіцери Цивільної гвардії працювали над розширенням колодязя, однак робота ускладнювалась його глибиною. Їм вдалося вилучити лише 60 сантиметрів ґрунту і породи, повідомляє Європравда з посиланням на El Pais.

Тепер учасники рятувальної операції вирішили вирити горизонтальний тунель до рівня, на якому може перебувати хлопчик – це дозволяє схил гори, на якій знаходиться колодязь.

Однак час на те, щоб знайти дитину живою, спливає. Припущення рятувальників, що хлопчик вижив, базуються на тому, що повітря в колодязі було достатньо.

Хлопчик впав у колодязь у другій половині дня у неділю, коли гуляв зі своїми батьками та в якийсь момент від них відбіг.

Глибоку свердловину вирили минулого місяця під час робіт із розвідки води, хоча воду так і не знайшли. Отвір був нічим не закритий.

Порятунок хлопчика ускладнений тим, що колодязь має глибину понад 100 метрів та діаметр – 20-25 сантиметрів. Тому дорослому вкрай складно потрапити туди, де перебуває дитина.

Рятувальникам вдалося спустити камеру на глибину 70 метрів, там вони знайшли пакунок з солодощами, які в момент прогулянки дитина тримала в руках.

Батьки хлопчика вже втратили одну дитину – вона померла у віці трьох років минулого року.

Читайте також: "В поліції розповіли нові подробиці про смертельну трагедію на Київському морі (ФОТО)".

Коментарі