В Ірпіні жорстоко побили місцевого активіста

В Ірпіні гумовими кийками “вибивали душу” з місцевого активіста, борця із незаконними забудовами і вирубкою реліктового лісу Євгенія Мельничука. На знімках Євген до та після жорстокого побиття. Зловмисники підстерігали чоловіка по дорозі додому, вичікували в кущах, а коли побачили жертву - накинулись та били зі звірячою жорстокістю. Потерпілий з черепно-мозковою травмою, забитим хребтом, струсом головного мозку та численними забоями потрапив до Київської обласної лікарні. За словами Євгенія Мельничука, він впізнав нападників – це були охоронці із будівельного майданчика по вулиці Єсеніна, 30. Там, днями, Мельничук, до речі разом з активістами «Стоп корупції», брав участь в акції протесту проти нищення зелених зон, заради чергового ошатного маєтка. Євген виступив позивачем в адміністративній справі, на час розгляду якої, на земельну ділянку наклали заборону проводити будь-які дії. Ірпінці та сам активіст підозрюють, що до справи причетний мер і знаний горе-забудовник у місті Володимир Карплюк. Євген Мельничук стверджує, що охоронці-тітушки діяли за злочинним наказом керманича міста.

93

«Я вважаю, що тітушки-забудовники, які охороняють вирубку лісів та незаконну забудову в Ірпіні перейшли межу дозволеного. Кожен з них має бути ідентифікований, їх фото та імена мають бути озвучені громаді та вони мають понести відповідальність за всією суворістю закону», - наголошує Марія Шевченко, координатор руху «Стоп корупції» в Ірпені.

91

«За останні тижні це вже третій випадок побиття громадського активіста», - зазначає Марія Шевченко. Раніше у місті побили чоловіка активістки, яка дала коментар програмі журналістських розслідувань і розказала всю правду про мера Ірпіня Володимира Карплюка та його багатомільйонні статки.

92

 

Невідомі побили Олександра Кулибабчука біля житлового комплексу "Rich Town". Він саме готував матеріал про захоплення підвальних приміщень людьми Карплюка та воюв за збереження лісу навколо комплексу.

А минулого четверга, під час самої масштабної акції протесту, на очах у громади побили учасника АТО.

94

Після таких кричущих нападів на активістів, громада міста налаштована рішуче. На 6 серпня громада збирає під стінами міської ради акцію протесту. Місцеві активісти проекту «Стоп корупції» підтримують рішучі дії проти свавілля Карплюка та його тітушок. Завтра з ранку пліч-о-пліч ми будемо стояти біля міськради проти беззаконня. Громада вимагає проведення фінансового аудиту діяльності влади, доступу до рішень міськради, припинення хаотичної забудови в місті та мародерства.

Коментарі