В Ічні знову неспокійно: директор місцевого підприємства – в реанімації, у журналістки «СтопКору» опіки обличчя

05.02.2019 12:33

За заявою одіозного бізнесмена Якова Грибова прокуратура в Харківській області, суд і навіть СБУ намагаються заблокувати роботу підприємств «Росток-Холдингу». В результаті під снігом залишились незібраними близько 10 тисяч гектарів кукурудзи вартістю понад 200 млн грн. А зовсім нещодавно зловмисники знову блокували роботу одного з підприємств холдингу в Ічні. І знову справжніми силовими методами.

«На сьогоднішній день, вчора був супротив, нам служба охорони подзвонила і сказала, що на один із складів приїхали невідомі люди, зайшли на територію зерносховища, спеціальними ножицями по металу вони зрізали замок, відчиняють склади і проводять якісь дії», - розповідає директор Ічнянського кластера компанії «Росток-Холдинг» Микола Копил.

Законний директор підприємства, що намагався відстояти елеватор, фізично постраждав – йому залили обличчя з газового балончика, тож він отримав серйозні опіки та навіть потрапив до реанімації.

Так само від газу постраждала і журналістка «СтопКору» Наталія Дігтяр. На неї просто розпилили сльозогінний газ, попри те, що знали, що це представник ЗМІ. Її також негайно госпіталізували до місцевої лікарні.

То що то за люди, які нічого і нікого не бояться, тим паче закону? Та чому поліція не застосовує до них ніяких запобіжних заходів? Дивіться в ексклюзивному розслідуванні Наталії Мальцевої:

Коментарі