В ГПУ назвали імена чиновників, причетних до розстрілу активістів Майдану

Крім президента-втікача Віктора Януковича, у справі про розстріл активістів на Майдані фігурують ще п'ятеро чоловік. Про це на брифінгу заявив прокурор ГПУ Яніс Симонов, передає "Діалог.UA".

За словами Симонова, серед головних підозрюваних – екс-глава СБУ Олександр Якименко і його заступник, колишній керівник Антитерористичного центру Володимир Тоцький, а також тодішній начальник МВС Олександр Захарченко та його заступники в особі Петра Федчука і Віктора Ратушняка.

"На сьогодні ми отримали дозвіл на проведення досудового розслідування щодо Якименка і Тоцького. 7 лютого ми нарешті отримали дозвіл на проведення досудового спеціального розслідування щодо Януковича", – уточнив Симонов.

Він підкреслив, що за кілька років правоохоронцям вдалося зібрати досить значну доказову базу проти всіх високопоставлених осіб, які так чи інакше причетні до всієї цієї історії.

Зауважимо, раніше Валентин Наливайченко на засіданні суду у справі про держзраду Віктора Януковича заявив, що операція по вторгненню російських військ на територію України відбувалася з дозволу і за безпосереднього сприяння біглого екс-президента.

Коментарі