В Донецьку і Луганську “МДБ” і ФСБ активізували пошук “українських диверсантів”

Після масової появи антиросійських написів і символіки України на окупованій території Донбасу, приурочених до 24 серпня, Дня Незалежності, "МДБ ДНР" і "МДБ ЛНР, а також російські куратори з ФСБ РФ одночасно ініціювали масштабне розслідування дій підпілля.

Як повідомляє координатор "ІС", народний депутат Дмитро Тимчук, на час розслідування декількох керівників "МДБ" відсторонили від виконання службових обов'язків, передає "Діалог.UA".

У звітах окупантів зазначено, що проукраїнська акція відбулася раптово і була заздалегідь спланована.

"Немає ніякого сумніву, що на території народних республік діє ефективна диверсійно-терористична мережа агентів і місцевого банд-підпілля (прим.: так в оригіналі), керована спеціальними службами України ...", – зазначено в документі "МГБ".

До слова, куратори вирішили відсторонити від виконання обов'язків кількох керівників місцевих осередків "МДБ" на час розслідування "диверсії".

Нагадаємо, 24 серпня в декількох містах так званих "Л/ДНР" з'явилися проукраїнські написи, синьо-жовті листівки й українські прапори. У Донецьку під стінами "МДБ ДНР" грав Гімн України. Вчора, 27 серпня, в День шахтаря Донецьк так само заполонили антиросійські написи.

Коментарі