В Бейруті все спокійно: про що мовчить посол України в Лівані Ігор Осташ?

09.09.2019 16:47

Таємнича аудієнція українських нардепів у топпосадовців Лівану за присутності бізнесменів з «чорного списку» США пів року тому мало не пройшла повз увагою суспільства, адже у ЗМІ про неї – анічичирк. Чому ж перемовини парламентарів із президентом і прем'єром іншої країни були приватними? Та як пояснює бейрутську зустріч посол України в Лівані Ігор Осташ? Дізнавалась Альона Середа.

Що ж насправді відбулося в Бейруті? Журналісти «СтопКору» спробували отримати відповідь у посла України в Лівані – пана Ігоря Осташа.

Ми кілька разів писали йому на особистий номер. Повідомлення пан Осташ прочитав, але так нічого і не відповів.

Пан Осташ отримав наші повідомлення і прочитав їх, але так і не відповів

Як довідались журналісти, акціонер компанії «Браво» Марун Мерхеж разом із братом Родрігом буває присутнім на зустрічах найвищого державного рівня. На світлині, зробленій пів року тому у Бейруті, народні депутати України: Сергій Соболєв, права рука Юлії Тимошенко, Леонід Ємець, вже ексдепутат від "Народного фронту" та Мустафа Джемілєв від "Європейської солідарності". Від ліванської сторони – президент, прем’єр, посол України в Лівані і… Родріг Мерхеж.

Фото зустрічі зроблено пів року тому в Бейруті

Проте відповідь Верховної Ради нас здивувала: «Повідомляємо, що Управління не залучається до підготовки та оформлення візиту народних депутатів України Джемілєва М., Ємця Л.О. і Соболєва С.В. до Ліванської Республіки та, відповідно, не володіє офіційною інформацією щодо цієї поїздки».

Та й ціль візиту самі депутати пояснюють по-різному. Пан Соболєв зауважив, що справа нібито полягала в питаннях зовнішньої торгівлі та візового висвітлення проблеми Криму й окупації.

Однак нардепи підтвердили, що летіли власним коштом, оскільки це не було офіційне відрядження, а авіаперевізником виступила авіакомпанія «Браво». Марун Мерхеж, за їхніми словами, був присутній як очільник групи українсько-ліванської бізнес-асоціації. А Родріг – взагалі як перекладач. Отже, історія виглядає дедалі більш заплутаною.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


ukУкраїнська
ru_RUРусский ukУкраїнська
X