В Авдіївці місцевий мешканець здивувався тому, що його життя врятували “бандерівці”

Напередодні в Авдіївці серед білого дня під обстрілами опинились двоє цивільних. Одного чоловіка довелось евакуювати у лікарню Дніпра і проводити хірургічні втручання. Вже у лікарні 60-річний Сергій оригінально подякував лікарям, зауваживши, що "бандерівці" насправді професіонали та дуже чуйні люди. Історія розповіла волонтер, радник очільника Дніпропетровської ОДА Тетяна Губа.

Губа зауважила, що у той день у Дніпро доставили й поранених військових, і двох цивільних. Лікарі врятувати людей, нині їх життю нічого не загрожує.

"Сьогодні в Дніпро військовим вертольотом і залізничним транспортом були доставлені хворі й травмовані Сонечки, направлені в військовий госпіталь. Двоє мешканців Авдіївки отримали поранення під час обстрілу серед білого дня. Одного чоловіка евакуювали військовим вертольотом в Дніпро. Інший поранений чоловік евакуації не потребує, знаходиться в 66-му ВМГ", – повідомила в четвер пізно ввечері Губа.

А от випадок місцевого мешканця, який їхав по справах на велосипеді та потрапив під обстрілом Губа розповіла, як дуже повчальну історію. Потерпілого звати Сергій Васильович, йому 60 років і зараз він у безпеці. А от лікарів його випадок по суті нічим не вразив, адже таких у медиків – сотні. Здивувало лише те, як чоловік щиро дивувався тому, що його врятували "бандерівці". До слова, серед лікарів військового госпіталю у Дніпрі є львів'яни.

"Я їхав біля магазину на окраїні Авдіївки та раптом, серед білого дня, розпочався обстріл, три вибухи, щось вдарило в лоб, заїхав в лікарню, обстежили цивільні і військові лікарі, направили в 66-й мобільний. Подивився нейрохірург і сказав, що в мене осколкове проникаюче поранення, треба в Дніпро.

Вже у Дніпрі чоловік зізнався:

- Це вже друге моє поранення. А львів'яни такі хороші (прим. про персонал військового госпіталю!), які там бандерівці? Всі ми з одного тіста…", – передала суть розмови Губа.

Зауважимо, що часто Тетяна Губа повідомляє останні новини щодо поранених та їх евакуації із фронту. Часто її інформація суттєво відрізняється від офіційних зведень штабу АТО.

Нагадаємо, днями мати військового Ярослава Костишина, який загинув на Донбасі,   виграла судову справу проти Росії. Як наслідок, Івано-Франківський міський суд постановив стягнути з країни-агресора 60 тисяч євро на користь жінки.

Коментарі