В АП спростували інформацію щодо зустрічі Зеленського з Трампом

04.06.2019 12:36

Інформація про зустріч президента України Володимира Зеленського з президентом США Дональдом Трампом після саміту Великої двадцятки 28-29 червня, не відповідає дійсності. Про це заявили у прес-службі глави держави, передає "Уніан".

"Третього червня деякі ЗМІ почали поширювати інтерв’ю з Борисом Тизенгаузеном, представляючи його як позаштатного радника Президента України Володимира Зеленського. У матеріалі йшлося про ймовірну дату зустрічі Гаранта з Президентом США Дональдом Трампом.

З огляду на це, звертаємо увагу української спільноти та журналістів – Борис Тизенгаузен не є ані штатним, ані позаштатним членом команди Володимира Зеленського, тож просимо ставитися до поширеної інформації як до фейкової", - йдеться в повідомлені на сторінці АП в Facebook.

Зазначимо, що раніше Борис Тизенгаузен в ефірі "Радіо Свобода" заявив, що Президент України Володимир Зеленський може зустрітися з президентом США Дональдом Трампом після саміту G20, який відбудеться 28-29 червня. При цьому, Тизенгаузена представили як позаштатного радника президента України. Інформація швидко поширилась у ЗМІ.

Читайте також: "В “ДНР” і “ЛНР” почали активно виступати проти Зеленського".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X