Ув’язнені екс-бійці “Торнадо” претендують на ще один строк

Чотирьом екс-бійцям роти "Торнадо" та двом працівникам Лук'янівського СІЗО оголосили про підозру.

Про це повідомляє відділ зв'язків із громадськістю Генеральної прокуратури України.

Серед звинувачень – вчинення масових заворушень, що супроводжувались підпалами, захоплення будівель, опір представникам влади із застосуванням зброї та інших предметів, які використовувалися як зброя; вчинення опору працівникам правоохоронних органів під час виконання ними службових обов'язків; погрози вбивством, насильством щодо працівників правоохоронних органів у зв'язку з виконанням ними службових обов'язків, а також зберігання вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу.

За інформацією Генпрокуратури України, екс-командир роти "Торнадо" та 3 екс-бійців вказаної роти утримуються під вартою на підставі винесеного судом обвинувального вироку в іншому кримінальному провадженні.

Щодо підозрюваних працівників ДУ "Київський слідчий ізолятор", за клопотанням прокурора слідчим суддею Печерського районного суду м. Києва застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою за пособництво "торнадівцям".

Як повідомляв раніше INSIDER, 9 серпня екс-командира Руслана Оніщенко та його поплічників намагались розмістити у різних приміщеннях закладу тимчасового утримання. У відповідь на це ув'язнені перекрили вихід з камери та здійснили активний супротив правоохоронцям. Інші в'язні, озброївшись молотками та ножами, приєднались до бунту.

Коментарі