Усе про “СТОП КОРУПЦІЇ” менше ніж дві хвилини

Автори анімаційного проекту "Схематично" за допомогою графіки зобразили роботу "Стоп корупції". На слайдах показали діяльність правозахисників, що проводять акції та мітинги, змалювали юристів, які після звернень громадян готують запити до компетентних органів, показали телевізійників, які на всю країну демонструють в ефірі 5 каналу та Центрального каналу викриття корупціонерів.

Громадська організація "Стоп корупції" була офіційно зареєстрована сьомого серпня 2015 року. 

За цей час було понад півсотні резонансних розслідувань, до десятка кримінальних проваджень та викриття свавілля чиновників – журналісти телепроекту "СтопКор" підбили результати 2015 року. Найболючіші теми – земельні, екологічні та фінансові оборудки чиновників.

2015-го юристи проекту одержали близько 700 звернень громадян, підготували 162 звернення до компетентних органів, зокрема до прокуратури, поліції, державно-архітектурної інспекції, до міських та селищних голів. І праця дала свої плоди - було відкрито 4 кримінальних провадження за нашими зверненнями, а також поновлено 3 кримінальних провадження, крім того, здійснено майже 100 перевірок за результатом звернень.

І це лише за якихось п'ять місяців існування проекту. 2016-го на нас чекають нові виклики та викриття!

Коментарі