Уманський “СтопКор” знайшов порушення в роботі інспекції з благоустрою міста

Представники Уманського осередку "Стоп корупції" викрили працівників інспекції з благоустрою міста у перевищенні повноважень. Ідеться про наміри служби проводити демонтаж МАФів у місті. Подробиці активісти виклали у соцмережі.

"ГО "Стоп корупції" після прийняття рішення Адміністративним судом м. Києва про скасування рішення сесії Уманської міської ради "Про затвердження Порядку демонтажу тимчасових споруд" почала вивчати, а для яких цілей взагалі створюється інспекція з благоустрою та її повноваження. ч.2 ст.40 Закону України "Про благоустрій населених пунктів" передбачено, що для здійснення  контролю за станом благоустрою населених пунктів, виконанням Правил благоустрою території населеного пункту, в  тому  числі організації озеленення, охорони зелених насаджень і водойм, створення місць відпочинку громадян, утримання в належному стані  закріплених  за підприємствами, установами, організаціями  територій,  сільські, селищні, міські ради можуть утворювати інспекції з благоустрою населених пунктів.

Самоврядний контроль  за  станом  благоустрою  населених пунктів здійснюється шляхом:

1) проведення перевірок території;

2) розгляду звернень підприємств, установ, організацій та громадян;

3) участі в обговоренні проектів благоустрою територій населених  пунктів, іншої технічної документації з питань благоустрою і внесення відповідних пропозицій на розгляд органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій;

4) подання позовів до суду про відшкодування шкоди,  завданої об'єктам  благоустрою  внаслідок  порушення законодавства з питань благоустрою  населених  пунктів,  Правил благоустрою території населеного пункту.

ПОВНОВАЖЕНЬ ЩОДО ЗДІЙСНЕННЯ ДЕМОНТАЖУ НЕ ПЕРЕДБАЧЕНО", – зазначили представники "Стоп корупції".

Нагадаємо, раніше уманські активісти "Стоп корупції" виграли справу проти міської ради та довели у суді незаконність рішень чиновників, які на прикладі знесення МАФів звільняли місця для "своїх" людей.

 

Коментарі