Сьогодні підписали договір про співпрацю між Міністерством охорони здоров'я України та Міністерством охорони здоров'я Держави Ізраїль.

Про це повідомила Уляна Супрун, в.о. міністра охорони здоров'я України, у себе в персональному обліковому записі в Facebook.

"Цим документом наші країни починають п'ятирічне співробітництво в галузі охорони здоров'я та медицини. Разом ми будемо сприяти розвитку реабілітації, національного медичного страхування, фінансування медичних послуг, кардіології, онкології, програм раннього втручання, телемедицини", – зазначила міністр.

"Це буде плідна співпраця! З нетерпінням чекаю двосторонні переговори з Яковом Ліцманном, Міністром охорони здоров'я Ізраїлю, які відбудуться завтра", - додала політик.

"Щиро вдячна Прем'єр-міністру України Володимиру Гройсману і Прем'єр-міністру Ізраїлю Беньяміну Нетаньяху за сприяння двосторонньому співробітництву між нашими країнами!", – написала Супрун.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Україна й Ізраїль підпишуть угоду про зону вільної торгівлі до кінця поточного року.

Коментарі