Українців здивував вміст “бебі-боксів” – відео

З моменту видачі "бебі боксів" в Україні пройшов місяць. Власники подарунка від держави з нагоди народження дитини вже оцінили його вміст. Як виявилось, товарів на 5 тисяч гривень у ньому не знайшлось.

Новину передає "Преса України".

З першого вересня всі українські мами почали отримувати "бебі бокси". У Мінсоцполітики запевнили, що вміст коробки з усім необхідним для догляду за дитиною у перші дні життя вартуватиме 5 тисяч гривень.

Тим часом у соцмережі Facebook перші власники "бебі боксів" поділились враженнями від допомоги від держави. Зокрема, молоді батьки підрахували скільки насправді коштує коробка з підгузками, шкарпетками, серветками та іншими речами, та чи задовольняє їх якість продукції.

Одна з користувачок соцмережі зауважила, що у "бебі бокс" дійсно вміщає всі позиції, представлені раніше у Мінсоцполітики. Деяких предметів навіть більше. Тим не менше, підрахувавши приблизну вартість кожного подарунка, виявилось, що вартість товарів у коробці становить близько 2300 грн. При цьому у Мережі уточнили, що не знають вартості самої коробки, однак засумнівались, що вона може коштувати більш як 2 тисяч гривень.

"Дякую вам за таку коробку. Хоча на ці гроші дитині можна було придбати шафу... дякую, що половину вартості подарунку ви поклали собі у кишеню", – відзначила авторка відео.

Інші користувачки додали, що товари, зокрема, підгузки, мають сумнівну якість. Тому була озвучена ідея дарувати гроші, а не такі подарунки.

Себестоимость “БЕБИ-БОКСа”-5000 грн, соотношение цены и качества. И почему я не удивлена🤔

Себестоимость “БЕБИ-БОКСа”-5000 грн, соотношение цены и качества. И почему я не удивлена🤔

Posted by Моя семья on Esmaspäev, 8. oktoober 2018

Коментарі