Український журналіст Роман Цимбалюк ефектно виступив в ефірі російського політичного ток-шоу як чи не єдиний опонент численних захисників проросійських інтересів. Він здивувався, що третина росіян вбачають в Україні військові загрозу, і припустив, що це зі страху.

Новину повідомляє "Преса України".

На початку свого виступу Цимбалюк поправив ведучих і сказав, що замість виразу «конфлікт на південному сході України» правильно говорити «конфлікт на сході України та в Криму».

"У своїй підводці ви сказали, що Президент Порошенко почав війну. Хочу вас поправити, що на початок бойових дій Президент Порошенко не був президентом, а президент Путін був", – продовжив журналіст.

Далі він зазначив, що, кажучи про загиблих українців у війні на Донбасі, росіянам краще задуматися про те, скільки в цій війні загинуло громадян Росії.

"Я вас розчарую, напевно, але ви, ваша країна, можете воювати, наступати на нас, дестабілізувати ситуацію в нашій країні. А ми не можемо. Українські військові завжди захищатимуть нашу країну", – також зазначив Цимбалюк.

Далі ведучі програми завели розмову про те, що нібито українські депутати погрожують військовим вторгненням України в Росію.

"А як ви думаєте, чому 35% росіян бачать в Україні військову загрозу? Боїтеся нас?", – відповів їм Цимбалюк.

Коментарі