Український уряд досі не відібрав у Януковича нерухомість “Межигір’я”

"Музей корупції", як прозвали ЗМІ маєток Віктора Януковича у "Межигір'ї", досі законно належить біглому українському президенту. У держвласності наразі перебуває лише земля колишньої резиденції регіонала.

Новину передає "Преса України".

Керівник департаменту спецрозслідування ГПУ Сергій Горбатюк повідомив, що всі будівлі, які знаходяться на території "Межигір'я", все ще належать компанії "Танталіт" та біглому президенту Віктору Януковичу. За його словами, у держвласності з 2015 року знаходиться лише земля "Межигір'я".

Тим не менше, будівлі, якими раніше користувався екс-президент, знаходяться під арештом в рамках кримінального провадження.

"Рішення по цих будівель може бути прийнято тільки за результатами судового розгляду кримінального провадження стосовно колишнього президента, або тих людей, які допомагали йому в заволодінні Межигір'ям", – пояснив Горбатюк.

Він також додав, що 30 листопада Господарський суд прийняв рішення за позовом прокуратури міста Києва. Йдеться про визнання незаконним продажу державної резиденції "Межигір'я".

Як повідомлялось раніше, журналісти дізнались, де "осіла" команда регіонала Януковича та він сам. Так, новий дім біглі українські чиновники знайшли у Росії, де дехто з них продовжив будувати кар'єру.

Коментарі