Український дипкорпус в Британії вимагає знайти управу на пропагандиста Грема Філіпса

Посольство України в Лондоні написало звернення британському МЗС із закликом прийняти юридичні заходи щодо проросійського пропагандиста, громадянина Британії Грема Філіпса.

Українські дипломати, що працюють у Великобританії, відправили дві ноти зовнішньополітичному відомству країни. Обидва послання стосуються проросійського журналіста-пропагандиста Грема Філіпса.

За твердженням українських дипломатів, Філіпс публікує в соцмережах погрози на адресу місії, передає "Європейська правда".

За даними видання, дипломати висловлюють здивування бездіяльністю британської влади стосовно даного питання. А між тим, протягом тижня Грем неодноразово публікував публічні погрози на адресу посольства і його співробітників. При цьому дипломати повідомили, що не вперше вдаються до подібного впливу стосовно пропагандиста, але до сих пір заходи так і не були прийняті.

Ще два роки тому посольство просило вжити заходів щодо Філіпса за його діяльність на окупованій частині Донбасу і публічну підтримку терористів. Українські дипломати розцінюють подібні публікації як спроби тиску на місію, а також неприкриті погрози й підготовку до скоєння злочину на ґрунті ненависті.

Коментарі