Українських прикордонників, які зникли напередодні, знайшли у російській бані, – джерело

Неподалік державного кордону між Україною та Росією поблизу села Зноб-Трубчевська (Сумська область) зникло двоє офіцерів – капітан, керівник відділу прикордонної служби "Зноб - Новгородське" Сумського прикордонного загону, а також його заступник з оперативно-службової діяльності.

Про це сайту "24" розповіло джерело у Держприкордонслужбі.

За словами джерела, автомобіль, який належить заступнику начальника з ОСД було виявлено в 20 метрах від державного кордону.

При цьому, за словами джерела, офіцери не вперше перетинали кордон останнього місяця, а цього разу їх затримали на території Росії в місцевій бані.

У свою чергу помічник голови Держприкордонслужби Олег Слободян в ефірі "112 Україна" заявив, що представники російських правоохоронних органів заперечили факт затримання українських прикордонників.

"З ранку на наш усний запит російська прикордонна служба сказала, що вони нікого не затримували на даній ділянці, але за кілька годин з'явилися публікації в їхніх засобах масової інформації, тому зараз намагаємося з'ясувати, чи це наші військові та за яких обставин це відбулося", – сказав Слободян.

Нагадаємо, у вівторок, 3 жовтня, обірвався зв'язок з 2 офіцерами відділу прикордонної служби "Зноб-Новгородське" Сумського прикордонного загону.

Інші новини

Коментарі