Українські нардепи поширили фейк про ролик-дебати – у Зеленського відреагували

04.04.2019 13:16

4 квітня народні обранці Ірина Геращенко та Марія Іонова опублікували в соцмережах інформацію про володіння корпоративними правами на ролик Зеленського про дебати російською компанією. В штабі кандидата заявили, що це фейк. Трохи пізніше нардепи видалили свої пости. Таку інформацію передає “Українська правда”.

"Ще президентом не став, а вже передав корпоративні права на себе Росії. Kedoo_Entertainment_Russia – фірмочка, яка має корпоративні права про ролік на НАШОМУ стадіоні. Що наступне? Російські танки в Києві на запрошення любителя Раши? А чьо, хароший ролік можна буде зняти", – написала Геращенко.

Команда ж кандидата у президенти Володимира Зеленського у Facebook спростувала цю інформацію.

"Черговий фейк! До уваги представників ЗМІ! Може досить форсити неперевірену інфу? З урахуванням розповсюдження інформації про нібито надані права на захист авторського контенту компанії "Kedoo Entertainment Russia", використаного у ролику Володимира Зеленського щодо передвиборчих дебатів, повідомляємо: ця інформація — чергова безпорадна і нудна спроба дискредитації", – йдеться у повідомленні.

Депутати Ірина Геращенко та Марія Іонова згодом видалили свої пости, зрозумівши що поширили фейк (неправдиву інформацію).

У той же час, на думку експерта з авторського права юристки Ольги Деркач, у дані про правовласника відеоконтент міг потрапити робот, який автоматично "забиває авторські права на весь контент, який був використаний в новинах РФ", передає видання.

Читайте також: "В НСТУ повідомили про початок переговорів щодо організації президентських дебатів".

Коментарі