Українська сторона жорстко відповіла Європейській мовній спілці на питання про виступ Самойлової

Україна виступила з жорсткою заявою на адресу Європейської мовної спілки та генерального директора Інгрід Делтенре, яка зажадала дозволити в'їзд в Україну російській співачці Юлії Самойлової для виступу на "Євробаченні".

Стало відомо, що українська сторона опублікувала офіційну заяву і виступила до європейців з публічною вимогою поважати суверенітет України. У Києві вивчили вимоги Європейської мовної спілки та лист, який було направлено на адресу прем'єра Володимира Гройсмана. У відповідь на погрози бойкотувати конкурс українська сторона нагадала європейським колегам про відвідування Самойлової окупованого російською армією Криму, чим артистка порушила закон України та суверенітет нашої держави. У Києві нагадали, що жодна з цивілізованих країн світу не визнала Крим частиною Росії, при цьому сама Інгрід Делтенре, закликаючи до аполітичності конкурсу, фактично стає на бік Росії в конфлікті.

ЗМІ нагадують, що між Україною, РФ і європейською стороною виник серйозний конфлікт через заборону росіянці виїжджати на територію України. Експерти вважають, що Росія свідомо вибрала Самойлову для участі в конкурсі з метою використовувати дівчину в політичних провокаціях проти України на очах у всієї Європи.

Нагадаємо, раніше в Києві оголосили рішення: співачці заборонили відвідувати країну терміном на три роки.

Коментарі