Українська сторона чекає, що Штати і НАТО допоможуть стримати РФ від нападу на Україну – Чалий

Захід протягом довгого часу намагався допомагати Україні стримувати агресію РФ. Посол України в США висловив сподівання на те, що ця допомога у 2019 році виявиться ефективнішою, оскільки у 2018 Росія встигла застосувати агресивні дії проти України.

Україна у 2018 році відчула на собі багато актів агресії з боку Російської Федерації. Однак повноважний посол України в Сполучених Штатах Валерій Чалий розповів в інтерв'ю про те, що у 2019 ситуація може змінитися, якщо Захід надасть Україні надійну підтримку, передає видання "Діалог.UA".

"Українська сторона очікує, що у 2019 році НАТО, а також США допоможуть нам в збільшенні наших оборонних можливостей. Цілком можливо, що будуть впроваджені відповідні проекти у сфері енергетики. Але її ми теж на той час забезпечимо від можливої ​​диверсії ворога", – повідомив Чалий.

При цьому український посол підтвердив слова багатьох експертів про те, що Російська Федерація є загрозою для всього Заходу. З цієї причини, очевидно, Чалий розраховує на допомогу Європи й Америки, оскільки їм потрібно убезпечити себе через Україну.

Час-Тайм. Інтерв’ю з послом України у США про перспективи на 2019 рік

В ефірі Час-Тайм. Посол України у США Валерій Чалий (Valeriy Chaly) в студії «Час-Тайм» розповідає про перспективи співпраці України та США у 2019-му році. США вимагають від Росії негайно повернути затриманого американця. Росію та Китай називають найбільшими зовнішньополітичними загрозами для США та Європи. Тенденції міжнародної політики на 2019.

Posted by chastime on Kolmapäev, 2. jaanuar 2019

Коментарі