Україна здобула перше золото на Олімпіаді у Пхьончхані

У чоловічому фрістайлі на Олімпійських іграх – 2018 в південнокорейському Пхьончхану перемогу отримав спортсмен з України Олександр Абраменко, обігнавши свого конкурента із Російської Федерації. Це перша золота медаль для країни, ба більше – це перша в історії України медаль у чоловічому фрістайлі. 

Новину передає "Преса України".

З результатом 128.51. Олександр Абраменко виборов перемогу під час Зимових ігор 2018 у чоловічому  фрістайлі. Це перша медаль України в даній дисципліні й третій зимовий вид спорту, де наша країна отримала "золото". Відзначимо, що до перемоги Абраменка медалі на Олімпіаді виборювали лише спортсмени з фігурного катання і біатлону.

Друге місце з чоловічого фрістайлу виборов олімпієць із Китаю Цзя Цоньянь, його результат становив 128.05. Третім, завоювавши "бронзу", став росіянин Ілля Буров, із результатом 122.17.

До слова, днями Американське агентство Associated Press представило свій прогноз щодо переможців Олімпіади – 2018. За даними "експертів", Україна цього року може вибороти три медалі, але жодна із них не буде золотою.

Нагадаємо, під час змагань на Зимових іграх скасували рукостискання. Його замінили "відбиванням кулаків". Усе це – через вірус, яких збив із пантелику тисячі людей, серед яких – і спортсмени Олімпіади. Через хворобу було замінено навіть охорону Олімпійських ігор. Замість них слідкувати за порядком поставили військових.

Коментарі