Україна зайняла 4 місце у Європі за рівнем підліткового насилля

Україна опинилась серед країн з високим рівнем насильства, яке спостерігається у підлітків. У ВООЗ зауважили, що "лідерство" у рейтингу забезпечує неналежне виховання дітей.

Новину передає "Преса України".

У Всесвітній організації охорони здоров'я представили рейтинг країн з високим рівнем прояву агресії серед підлітків. На першому місці опинилась Росія, другому – Албанія, третьому - Білорусь. Україна розмістилась одразу за трійкою лідерів, на четвертому місці.

Крім того, у світовому рейтингу за кількістю переслідувачів Україна зайняла 7 місце. За кількістю жертв цькування серед 15-річних – на 9 місці. Як зазначається, 80% українських школярів мають причетність до булінгу. Так, кожна четверта дитина піддається знущанням, кожна п'ята – стає булером.

Коментуючи невтішну статистику, експерти зауважили, що покращити ситуацію навряд чи вдасться, однак роботи з батьками та вчителями необхідно проводити, щоб вони чинили вплив на дітей проблемного віку.

Нагадаємо, цієї весни у Чернігові школярки побили свою ровесницю. Інцидент знімали на камеру. Крім того, подивитися на дійство прибули десятки інших учнів. До слова, у Росії скасували кримінальну відповідальність за домашнє насильство. У Рунеті таких крок московської влади назвали "самознищенням" країни.

Коментарі