“Україна впритул підійшла до “моменту істини” і завершення війни”, – Пономар про події в Києві

Україна впритул підійшла до найважливіших подій, які є визначальними для євроатлантичного руху країни та завершення війни. Це переломний момент.

Політичний оглядач Олег Пономар прогнозує, що до весни 2018 року мають відбутися не менш шести значущих подій, пише "Діалог.UA".

Перше – прийняття медичної та земельної реформ, початок приватизації.

"Це дасть можливість Україні продовжити співпрацю з МВФ, як цього не бажають в Москві. Економіка України почала зростати", – зазначив Пономарь.

До Нового року Верховна Рада ухвалить у другому читанні другий "хорватський" закон. Тоді Курту Волкеру вдасться дотиснути Владислава Суркова по миротворцях.

"На місяці йде рахунок до прийняття Трампом офіційного рішення про постачання зброї Україні", – написав експерт.

Пізніше, до 1 лютого, Мінфін США закінчить звіт про кошти найближчого оточення президента РФ Володимира Путіна. Після цього фінанси можна буде починати конфісковувати. Після 1 січня в Гаазі почне працювати трибунал по збитому авіалайнеру Малайзійських авіаліній на Донбасі.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що депутати розглянуть закон про депутатську недоторканність 19 жовтня. Тим часом під стінами Парламенту збираються військові з полку "Азов".

Коментарі