Україна розширить масштаби військових навчань Sea Breeze

Петро Порошенко відзначив, що багатонаціональні навчання на території України є досить вигідними для усіх учасників. Йдеться про ВМС України та військові сили країн-союзників. Тому президент анонсував збільшення контингент військових-учасників навчань вже у 2019 році.

Новину передає "Преса України".

Президент України Петро Порошенко заявив, що у 2019 році райони проведення військових навчань Sea Breeze будуть розширені. Навіть більше, він планує розширити контингент учасників. Про це український лідер написав на своїй сторінці у соцмережі.

"У планах же наступного року – збільшити контингент військових-учасників навчань, особливо військово-морських сил, та розширити райони проведення навчань Sea Breeze-2019", – йдеться у повідомленні президента.

Нагадаємо, у поточному році навчання Sea Breeze пройшли в Одеській, Миколаївській області та північно-західній частині Чорного моря. До навчань було залучено військові 19 країн, які входять у НАТО, а також їх союзників.

Традиційно навчання Sea Breeze стартують 9 липня та завершуються 21 липня. Цього року в Україну прибули американські підрозділи, турецькі та румунські кораблі, грузинські та молдавські морські піхотинці, водолази та спецназ із Канади та Великої Британії.

Коментарі