Україна розпочала телемовлення в окупованому Криму

17.08.2017 13:31

Трансляція п'яти українських телеканалів розпочалася на територію окупованого Криму, за словами члена Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Сергія Костинського. На разі вони працюють у тестовому режиму, проте вже осені запрацюють стандартно.

Новину повідомляє "Преса України".

"З Чонгара почалася трансляція українських телеканалів на Крим в тестовому режимі", - написав Костинський.

Костинський зазначив, що на телевежі в Чонгарі в тестовому режимі включено цифрове телебачення. Так, на територію Північного Криму в стандарті DVB-T2 транслюються: "UA:КРИМ" (НСТУ), "5 канал", "Прямий канал", "ICTV" та "Чорноморська ТРК".

Також Костинський зазначив, що з 1 вересня мультиплекс почне працювати в стандартному режимі, з потужністю 0,3 кВт. А з 1 листопада - з потужністю 1 кВт.

"Прошу земляків, які проживають в Яни Капу (Красноперекопську), Джанкої, Красноперекопському та Джанкойському районах, спрямовувати свої цифрові антени на Чонгар, ловити сигнал та фіксувати українське мовлення на відео", – написав член Нацради.

Окрім того Костинський повідомив, що зараз готують трансляцію ще 5 українських телеканалів на окупований півострів.

Нагадаємо, 17 березня 2017 року у селі Чонгар Херсонської області відкрили 15-метрову телевежу, яка веде мовлення для мешканців анексованого Росією Криму.

Коментарі