Україна підвищила свій рейтинг у всесвітній гонці озброєнь

62 місце у всесвітньому рейтингу оборонно-промислових компаній, що постачають зброю, за 2017 рік відвели державному концерну "Укроборонпром". Це вище на кілька пунктів, ніж в минулі роки. Слід зазначити, що рейтинг складає авторитетне видання "Defense News".

Новину повідомляє "Преса України".

"Укроборонпром" - це єдина вітчизняна компанія, яка представлена ​​в списку лідерів за версією профільного і шанованого світового ЗМІ.

"Забезпечення української армії, нові інноваційні розробки, проекти з міжнародними партнерами, нові підприємства і розвиток всієї економіки держави. Ми дякуємо всьому вісімдесятитисячному колективу наших підприємств, які забезпечують сталий розвиток українського оборонно-промислового комплексу. Цей прогрес відзначають і західні аналітики", – прокоментували нинішній рейтинг "Top 100 for 2017" від "Defense News" в Концерні.

У концерні також додали, що за три роки "Укроборонпром" зміг не тільки потрапити в Топ-100 світових лідерів виробників зброї, але і просунутися вгору ще на 30 позицій від місця першої згадки.

Нагадаємо, на спецполігоні в Хмельницькій області пройшли випробування самохідних артилерійських установок "Укроборонпрому".

Інші новини

Коментарі