Україна отримає від уряду США техніки та коштів на $139 мільйонів

Кабмін ухвалив рішення щодо підписання додаткових угод із урядом США, за умовами яких Україна отримає майже 78 млн. доларів.

За інформацією, розміщеною на Урядовому порталі, у середу, 22 серпня Уряд ухвалив рішення про підписання Додаткових угод до Угоди щодо виконання завдання у сфері розвитку між Урядом України та Урядом Сполучених Штатів Америки від 17 вересня 2014 року. Кошти мають бути направлені на підвищення прозорості врядування та стійкого екномічного розвитку України.

Підписання Додаткової угоди також передбачає надання технічної допомоги номіналом понад 54,4 млн доларів. Ці кошти будуть спрямовані на розвиток екномічної діяльності середнього класу, підвищення енергоефективності та енергетичної безпеки української економіки, а також збільшення обсягів сільськогосподарського виробництва.

Додатково 23,6 млн. мають бути виділені на покращення законодавчого середовища у відповідності до європейських стандартів, вдосконалення функцій громадянського нагляду та участі громадян у процесах врядування, а також зростання рівня підзвітності Уряду громадянам України і верховенства права.

Загальний обсяг коштів на технічну допомогу складатиме понад 62 млн доларів.

Як повідомлялося раніше на сторінці у Facebook посольства України в США, Вашингтоном було прийняте рішення про виділення Україні 200 млн. доларів на посилення безпеки і оборони. Зокрема, кошти мають бути направлені на надання нашій державі військової техніки і спорядження, іншого обладнання та послуг військового призначення, логістичного забезпечення та на підготовку Збройних Сил України.

Коментарі