Україна на 40% фінансує війну на Донбасі – Семенченко

Активісти, до яких долучились і ветерани АТО, а також народні депутати, відкрили неподалік від лінії розмежування на Донбасі другий пункт блокади залізниці. Ця подія сталась на станції Світланове.

Інформацію надав народний депутат Семен Семенченко.

Він заявив, що 40% фінансування "ЛДНР" – це українські платники податків.

"Знайшлися чесні люди й в СБУ. У грудні 2016 року було оприлюднене рішення Сєверодонецького міського суду, де містилися висновки СБУ. Це офіційна інформація. При закупівлі вугілля Центроенерго 47% надходило до бюджету "ЛНР". За два квартали – 1,5 мільярда гривень! До 40% всього фінансування "ЛДНР"  йде внаслідок українських платників податків", – пояснив ситуацію нардеп.

Він розповів, що отримані гроші йдуть на фінансування найманців з Росії, які далі вбивають українських військових. А потяги, які потрапили в окупацію, фактично не перевіряють. Тому й виходить, що на територію, яку не контролює українська влада, можна завезти та вивезти що завгодно.

"Ці потяги практично не перевіряються. 800 вагонів, які йдуть через цю станцію, перевіряють 8 прикордонників з собакою! Жодних технічних засобів. Що під вугіллям, що під лісом, що під металом, що під цеглою – невідомо. Все це йде 2 години до Красного Лимана, де є фіскали та СБУшники. Дуже зручний спосіб перевозити хоч наркотики, хоч зброю, хоч цигарки, які потім йдуть транзитом в Західну Європу, хоч військову силу", – підсумував Семенченко.

Раніше повідомлялось, як українське вугілля продають за цінами південноафриканського.

Нагадаємо, депутат Верховної Ради України Володимир Парасюк розповів, як на Луганщині проходить бізнес між українською стороною та окупантами.

Коментарі