Україна готує санкції проти організаторів псевдовиборів на окупованій Донеччині

Як повідомив голова Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов, Україна готує "потужний пакет санкцій" проти керівників та організаторів фейковких "виборів" на Донбасі. Про це інформує "УНІАН".

За словами голови РНБО, в санкційному списку будуть і представники окремих європейських країн, які “з провокаційних міркувань робили вигляд, що вони спостерігають за фейковими антизаконними виборами на окупованій території”.

Україна готує санкції проти натхненників “виборів” у Л/ДНР та українських підприємств, які співпрацюють з російським оборонним комплексом.

Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов під час візиту до Київського бронетанкового заводу.

“Зараз готується новий пакет санкцій Радою безпеки і оборони, готують пропозиції Кабінет міністрів, Служба безпеки. Верховна Рада внесла свої пропозиції. І я переконаний, що це буде потужний пакет різнопланових санкцій, в тому числі і проти тих, хто був керівником, натхненником і організатором проведення фейкових так званих “виборів” на окупованій території, і проти широкого спектру українських підприємств, які співпрацюють з оборонним комплексом та посилюють сферу безпеки і оборони Російської Федерації”, – заявив він.

Турчинов не виключає, що у цьому списку будуть і представники окремих європейських країн, які “з провокаційних міркувань робили вигляд, що вони спостерігають за фейковими антизаконними виборами на окупованій території”.

Разом з тим, секретар РНБО підкреслив, що для України протидія російській агресії – не тільки на полі бою.

“Це — і, безумовно, технологія санкцій, технологія обмеження будь-якої підтримки російської промисловості, не тільки оборонної промисловості”, – сказав Турчинов.

Читайте також: "Кремль затримав кримськотатарських активістів: заступник голови Меджлісу в небезпеці".

Коментарі