Угорська сторона перейшла межу – готуються серйозні наслідки за видачу паспортів на Закарпатті

Відео з видачею угорських паспортів – це останній рубіж в нормальних відносинах між країнами, і угорська влада має підтвердити або спростувати цю ситуацію.

Про це в зверненні в Twitter розповів глава українського МЗС Павло Клімкін, передає "Діалог.UA".

Він повідомив, в української сторони раніше була інформація про те, що угорська влада намагається видавати паспорти у незаконний спосіб, проте ніяких фактичних підтверджень того, що відбувається не було. Тепер такий факт є – офіційні угорська влада має відповісти.

Клімкін наголосив, Україна зробить все для того, щоб угорський консул, який був на відео, більше не перебував на території нашої країни. Глава МЗС наполіг на тому, що з цієї ситуації є два шляхи: перший – це угорська сторона повинна довести, що відеоролик є несправжнім, другий – українська влада зробить все, щоб такої ситуації не було. Він переконаний, що тепер в Закарпатті щорічно буде ще більше України та всього українського.

Угорщина веде приховану окупацію українських територій, при цьому активно заважає Україні просуватися в НАТО. Глава Центру досліджень соціальних перспектив Донбасу Сергій Гармаш стверджує, що Київ повинен звернути серйозну увагу щодо дій Угорщини на Закарпатті.

Коментарі