Угорщина розкрила свої плани щодо майбутнього українського Закарпаття

Глава Міністерства закордонних справ Угорщини заявив про те, що Будапешт не має наміру втручатися в межі України або змінювати їх. Він зазначив, що Будапешт зацікавлений в добросусідських відносинах з Україною. Проте чи так це, покаже тільки час.

Угорщина заявила, що вона не має наміру змінювати кордони сучасної України на тлі суперечки про закон про освіту, що викликало кризу у відносинах з Українською державою. Інформація надійшла з боку видання "Російський Діалог". Глава МЗС Угорщини Петер Сійярто не погоджується з тим, що в Угорщини є агресивні плани з приводу зміни кордонів або тим більше захоплення окремої області Закарпаття.

"Я заперечую всі звинувачення, які говорять про те, що Угорщина займається ревізіонізмом. Ці звинувачення дурні, а також помилкові. Угорщина не ревізіоніст. Такі звинувачення виключаються мною", – повідомив Сійярто. Дипломат повідомив, що Будапешт цікавлять виключно добросусідські відносини з Україною.

Сійярто сказав також з приводу впевненості щодо того, що Київ зможе спростити життя національних меншин.

Нагадаємо, влада Угорщини пішли на поступки й "ліквідувала" посаду так званого "уповноваженого по Закарпаттю". Однак ще тиждень тому угорська сторона поширювала образливий наклеп про Україну. Відзначається, що наклепи стосувалася "фашистських методів", якими Київ нібито користується.

Коментарі