Угорщина готова поступитися Україні: результати зустрічі глав МЗС Клімкіна та Сійярто – кадри

Вчора глава МЗС України Павло Клімкін провів зустріч з главою МЗС Угорщини Петером Сійярто.

В ході цієї зустрічі стало відомо, що Будапешт протягом декількох днів змінить скандальне найменування посади "уповноважений міністр по Закарпаттю", яка викликала очікувано негативну реакцію з боку офіційного Києва, повідомляє "Діалог.UA".

Глава зовнішньополітичного відомства Української держави Павло Клімкін заявив, що вони з Петером Сійярто провели переговори щодо назви їхнього уповноваженого по Закарпаттю і прийшли до домовленості про те, що назва повинна бути іншою, а найближчими днями громадськість побачить результати.

Клімкін наголосив, що створена петиція на сайті ВРУ, в якій винесено пропозицію щодо депортації в сусідню країну з України громадян, які мають угорські паспорти, суперечить законам української держави.

Наостанок голова українського МЗС зазначив, що не буде таких прецедентів, коли Будапешт буде діяти в Закарпатській області без відома української влади. Він твердо запевнив, що або обидві сторони будуть співпрацювати разом, при цьому погодивши кожен крок, або угорська сторона там взагалі не буде працювати.

Коментарі