Члени об'єднаної команди "Стоп корупції" у рамках антикорупційного рейду містами Донецької області приїхали у Святогірськ, щоб на місці розібратись у причинах невдоволення з боку громади роботою міського голови та депутатів міської ради.

 

"Міський голова ігнорує порушення місцевими депутатами та не звертається до регламентного комітету ВРУ про розпуск Святогірської міської ради. Ми хотіли у нього особисто розпитати про причини такого саботажу, однак на робочому місці керманича не застали. Отож ми з'їздили до нього додому –  його також не було і ми влаштували мирну акцію під його маєтком", – розповіли активісти "Стоп корупції" місця подій.

Додамо, що за даними представників місцевого осередку "Стоп корупції", у місті уже виник колапс влади. Місцеві активісти виступили на підтримку ініціативи зі збору підписів до голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павла Жебрівського

щодо дострокового припинення повноважень міського голови Дзюби та депутатів міської ради", – розповіли активісти "Стоп корупції".

Зазначимо, що після Святогірська об'єднана команда "Стоп корупції" з представників від 18 осередків проекту планує візит у Костянтинівку, де назріла надзвичайна екологічна ситуація.

 

Коментарі