Учасникам АТО підвищать військові пенсії – Рева

Українці, які воювали в зоні АТО та вийшли на пенсію, матимуть більшу допомогу від держави. Андрій Рева вкотре нагадав, що пенсійну нерівність в Україні буде виправлено найближчим часом.

Новину передає "Преса України".

Після засідання оборонного комітету міністр соціальної політики Андрій Рева повідомив, що українським захисникам в зоні АТО буде піднято військові пенсії.

"На сьогодні у старому законі військові пенсіонери, які знаходяться в зоні АТО і служать в Києві, мають однакову пенсію. Це буде змінено в новому прийнятому законі", – прокоментував він.

За його словами, учасники АТО мають зарплату вдвічі більшу від тих, хто служить у Києві. Тим не менеше, пенсія для тих і інших передбачена однакова. Тому міністр анонсував зміни у нарахування пенсій представникам АТО.

Міністр уточнив, що зміни відбудуться після ухвалення депутатами нового закону про пенсійне забезпечення. Раніше Рева заявляв, що пенсії військовослужбовців зростуть на цілих 77% завдяки реформам.

"Середня пенсія по країні зросла до 2448 гривень, а середня пенсія силовиків становить 2600 гривень. Військові повинні мати більшу пенсію, і після проведення змін у пенсійному забезпеченні військовослужбовців, за нашими розрахунками, пенсії військових мають зрости не менш як на 77 відсотків", – нагадав Рева.

Коментарі