Uber завадить українським таксистам підняти тарифи у новорічну ніч

Напередодні Нового року служби таксі в Україні підняли тарифи на свої послуги. Стало відомо, чи зміниться вартість проїзду у ніч з 31 грудня на 1 січня.

Новину передає "Преса України".

Глава Української таксомоторної асоціації Андрій Антонюк попередив, що в останній тиждень грудня у Києві піднялись ціни на послуги служб таксі. Зокрема, на 5-10%. За його словами, у новорічну ніч до базового тарифу додадуть 100%.

Антонюк додав, що підвищений тариф, традиційно, діятиме з обіду 31 грудня та до кінця 2 січня. Однак він зауважив, що з приходом на український ринок Uber та Yandex сильно завищити та занизити тарифи не вийде.

Він пояснив, що ці дві служби з автоматизованим розрахунком вартості та коефіцієнтами серйозно впливають на ринок.  Тим не менше, погоджених тарифів до Нового року служби таксі ще не мають, однак вони точно піднімуться.

Тим часом в Uber попередили, що їхній сервіс автоматично підніме коефіцієнт ціни. Мета такого кроку – збільшити кількість водіїв. Останніх відправлять у райони, де зазвичай фіксують велику кількість замовлень.

Коментарі