У зоні АТО блокуватимуть сепаратистське і російське ТБ

У Києві розробили проект блокування сепаратистського і російського ТБ в зоні АТО.

Експерти запропонували владі українську техніку, яка працює за аналогією з іноземними моделями, але обійдеться бюджету в рази менше. За словами Турчинова, блокування мовлення пропагандистських ЗМІ на Донбасі – пріоритетне завдання офіційного Києва, передає "Діалог.UA".

Керівництво Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації завершило розробку проекту інформаційного захисту. Експерти готові заблокувати антиукраїнське телерадіомовлення уздовж лінії розмежування в зоні АТО. У зв'язку з цим Турчинов просить прем'єр-міністра Володимира Гройсмана виділити з резервного фонду фінанси для реалізації проекту.

За даними секретаря РНБО, запропоноване фахівцями українське обладнання якісне і на порядок дешевше закордонних аналогів.

Раніше Турчинов заявив, що завдання сил АТО – просуватися на схід, звільняючи територію України від окупантів. Він також вказав на те, що ОРДЛО повинні були звільнити в травні 2014 року, але поява російських військових на Донбасі кардинально змінила ситуацію.

Інші новини

Коментарі