У Зеленського не обіцяють швидко закінчити війну РФ проти України

22.04.2019 12:39

У штабі кандидата в президенти Володимира Зеленського відзначили, що не очікують швидкого закінчення війни проти Росії на Сході країни.

Про це заявив політконсультант кандидата Дмитро Разумков, передає "Діалог.UA".

Дмитро Разумков каже, що мінські домовленості багато в чому не працюють, але "відходити від них не можна, тому що до них підв'язані всі ключові санкції". У команді де-факто обраного президентом України Володимира Зеленського заявили, що зараз "немає можливості" закінчити війну на Донбасі.

"Насправді це дійсно найважче питання, тому що, значною мірою, в країні йдуть дві війни: одна – на сході, і там українська армія справляється, і друга – всередині країни, це війна з корупцією ..." – почав він. У цьому місці ведуча перебила Разумкова, попросивши відповісти на конкретне запитання: чи є конкретні механізми, як почати процес завершення війни в Донбасі.

"Якщо ми повертаємося до війни, це тривалий процес. Ніхто, на жаль, не має можливості закінчити війну завтра. Обіцяти це було неможливо", – зазначив консультант Зеленського.

Ключовим механізмом врегулювання на Донбасі у Зеленського назвали "нормандський формат" переговорів і "їхнє продовження – мінські переговори".

Під час "дебатів" на стадіоні Зеленський ставив супернику по передвиборних перегонах Петру Порошенку в провину те, що президент не закінчив війну Росії проти України.

Раніше Янукович привітав Зеленського із фразами про "братовбивчу війну" на Донбасі.

Коментарі