У Запорізькій області поліція звільнила з полону вісім десятків людей (ФОТО, ВІДЕО)

23.05.2019 12:30

У Запорізькій області правоохоронні органи викрили черговий псевдореабілітаційний центр для нарко- та алкозалежних - повідомляє Департамент комунікації Національної поліції України.

22 травня правоохоронці під процесуальним керівництвом прокуратури області провели шість одночасних обшуків в місцях незаконного утримання людей – так званого Центру з реабілітації осіб з наркотичною чи алкогольною залежністю та літніх людей.

Зловмисники отримували прибуток від родичів осіб, які мали нарко – та алкозалежність, а також від родичів літніх людей, для цього вони орендували приватні будинки, у яких утримували близько 80 осіб різного віку та статі. Родичі перераховували на банківські картки злодіїв кожного місяця за так звану "реабілітацію" залежних 8 тис. грн. та літніх людей 10-12 тис. грн.

Встановлено, що Центр не є лікарською установою та не має медичних працівників. Людям надавали медичні препарати, не маючи відповідного дозволу. Всіх незаконно позбавляли волі та утримували за високим парканом у неналежних, антисанітарних умовах й без повноцінного харчування.

До організації злочинної діяльності притягнуто четверо осіб - жінка 1983 року народження, двоє чоловіків 1987 року народження та чоловік 1985 років народження. Троє чоловіків затримані згідно зі ст. 208 КПК України. Речові докази вилучено.

Наразі тривають слідчі дії. Правоохоронці встановлюють все коло осіб, причетних до скоєння злочину.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X