У ВККСУ зупинили переатестацію судді Одеського апеляційного адмінсуду Косцової після заяви “СтопКору” про корупцію

Вища кваліфікаційна комісія суддів зупинила кваліфікаційне оцінювання судді Одеського апеляційного адміністративного суду Ірини Косцової після заяви «СтопКору» про незадеклароване майно судді. Про таке рішення активістам повідомили у прес-службі ВККСУ. Відповідна інформація уже є на сайті комісії.

Додамо, що напередодні представники проекту звернулись до ВККСУ через суддю Одеського апеляційного адміністративного суду Ірину Косцову, яка має незадеклароване майно. За даними представників проекту, сьогодні суддя проходила співбесіду за результатами дослідження досьє у межах кваліфікаційного оцінювання. Активісти слідкували за процесом у ВККСУ.

«За нашою інформацією, суддя Косцова має житловий будинок під Одесою, мешкає жінка в елітному котеджному містечку. Окрім того, Косцова їздить на Porsche, автівка фактично належить їй, однак зареєстрована на іншу особу. Незадекларовану нерухомість служительки Феміди має перевірити НАЗК. Ми закликаємо членів ВККСУ врахувати цей фактор та до закінчення перевірки агентством зупинити співбесіду судді», – зазначили у «Стоп корупції».

Коментарі