У Вишгороді створять спецкомісію для ліквідації небезпечних сміттєзвалищ

13.09.2018 15:39

Створити міжвідомчу робочу групу у складі місцевої влади та екологічних служб. Такий план для вирішення критичної ситуації зі стихійними сміттєзвалищами у Вишгороді запропонував начальник Держпродспоживслужби Вишгородського району Юрій Ротаєнко.

«Ротаєнко запропонував створити міжвідомчу комісію, до складу якої увійдуть представники органів місцевої влади та екологічні служби. У Держпродспоживслужбі готові виступити із такою ініціативою після звернень «СтопКору» та заяв місцевих жителів», розповіли активісти «Стоп корупції».

У Вишгороді під Києвом активісти «Стоп корупції» викрили незаконні сміттєзвалища, на яких серед відходів і будівельних матеріалів, зафіксували 650 ртутних ламп. Частина з них на поверхні, більшість - під землею. Кожна така лампа містить до 500 міліграмів ртуті.

Вони вражають центральну нервову систему, викликають інвалідність та смерть. Такі наслідки для людини від стихійного захоронення ртутних ламп.

Зауважимо, що до житлових будинків від сміттєзвалища – якихось кілька сотень метрів.

Загалом на території Вишгорода активісти «Стоп корупції» нарахували 7-8 масових стихійних сміттєзвалищ, куди викидають побутові відходи та будівельне сміття.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X