У Вишгороді провели відкритий роз’яснювальний семінар для населення

13 травня в рамках реалізації проекту «STOP корупція в Київській області» та програми «Правовий порадник», започаткований партією «Солідарність» – Блок Петра Порошенка», у Вишгороді відбувся правовий семінар для громадян.

Окрім першого заступника голови обласної адміністрації столичного регіону Леву Парцхаладзе, голови Вишгородської райдержадміністрації Олександру Горгана, очільників виконкомів і райрад, до участі в заході долучились керівники багатьох місцевих держустанов і служб, а також представники Держреєстру, Державної архітектурно-будівельної інспекції та Держземагентства в Київській області. Звісно ж, були присутні представники організацій, підприємств та установ, громадськість, районні засоби масової інформації.

На початку семінару Лев Парцхаладзе докладно розповів про те, які заходи наразі здійснюються на Київщині задля протидії зловживанням посадовців.

«Боротися з проявами корупції треба системно. Тобто мають бути і профілактичні заходи, і контроль суспільства за чиновниками та посадовцями, і звернення у правоохоронні органи у разі доведених фактів зловживань. Також необхідно спростити та зменшити кількість усіляких процедур, що їх має долати громадянин. Ясна річ, що до боротьби з корупцією необхідно залучати все суспільство, громадські організації, і кожна людина має проявляти нетерпимість до цього зла, – зазначив перший заступник голови КОДА.

Після того присутнім на семінарі громадянам роздали інфографіку щодо специфіки дозвільних та погоджувальних процедур, які здійснюють Державний реєстр, Державна архітектурно-будівельна інспекція, Держземагентство та районний відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства. Завдяки ретельно окресленим схемам, кожен охочий легко зрозуміє, з якими паперами, куди та в якій послідовності звертатися, аби оформити необхідну документацію. Саме інформованість людей щодо своїх прав і термінів, законодавчо установлених для вирішення тих чи інших проблем, є суттєвим чинником зменшення корупції в дозвільно-погоджувальних установах.

Інші новини

Коментарі