У Вишгороді орендар спортивної бази планував приватизувати комунальну власність

Журналісти "СтопКору" провели розслідування невдалої оборудки з комунальною власністю. У Вишгороді територію спортивно-оздоровчої бази, яка стояла пусткою, занепадала та обростала боргами, районна влада передала в оренду приватному підприємству.

Бізнесмени частково розрахувалися з боргами та упорядкували занехаяну територію. Натомість дістали в оренду і користування лише п'ять будівель, проте фактично користувалися всією територією, а це чотири з половиною гектари на березі Дніпра.

Ба більше - на орендованій ділянці з'явилися нові споруди. Під час передання закладу 2011 року із власності облради у відомство районної ради частину території було відчужено. І одразу передано у приватну власність. Так по сусідству із базою почали рости котеджі.

Згодом компанія-орендар "Олімпік-Сіті" вирішила приватизувати комунальну власність, планам бізнесменів завадили місцеві жителі. Через спротив громади та увагу преси до об'єкту місцеві скликали та провели засідання комісії.

Що вирішили місцеві керманичі та яка доля чекає на спортивно-оздоровчу базу, дивіться сьогодні о 20.00 на 5 каналі у розслідуванні журналіста "СтопКору" Артема Лагутенка.

Снимок экрана 2015-12-27 в 14.03.03 Снимок экрана 2015-12-27 в 14.03.29 Снимок экрана 2015-12-27 в 14.03.40

Коментарі