У Вінниці в’язень вбив сусіда по камері

У ніч з 14 на 15 січня в одній із камер Державної установи "Вінницька установа виконання покарань (№1)" між двома ув'язненими виник конфлікт. Внаслідок конфлікту в'язень завдав смертельні удари 29-ти річному співкамернику, передає прес-служба прокуратури Вінницької області.

"Установлено, що в ніч з 14 на 15 січня 2019 року в одній із камер Державної установи "Вінницька установа виконання покарань (№1)" між двома ув'язненими виник конфлікт.

Тридцятидворічний в'язень завдав смертельні удари 29-ти річному співкамернику. Труп виявив інший ув'язнений, про що повідомив про  злочин адміністрацію установи", – йдеться у повідомленні.

Як повідомили у прес-службі, на місце події виїжджала слідчо-оперативна група Лівобережного ВП ГУ НП у Вінницькій області.

Відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 121 Кримінального кодексу України – умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого.

Наразі у кримінальному провадженні проводяться допити свідків, виконуються інші слідчі дії, спрямовані на швидке, повне та неупереджене дослідження обставин події, повідомили у прокуратурі.

Коментарі