У Вінниці невідомий зловмисник жорстоко розстріляв молоду маму

23.08.2018 12:59

У Вінниці сталось вбивство жінки. Остання була розлучена та мала 6-річну доньку. Рідні загиблої не знають імені вбивці та його мотиви, тому звернулись до небайдужих вінничан за допомогою.

Новину передає "Преса України".

21 серпня у Вінниці знайшли вбитою 32-річну жінку Віталіну Плахотнюк. Її тіло з трьома вогнепальними пораненнями знайшли на вулиці Привокзальній, а саме за кілька метрів від залізничних колій та автобусної зупинки.

Відомо, що злочинець не взяв цінних речей жінки. В результаті було відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 115 КК України (умисне вбивство). Наразі рідні загиблої просять небайдужих надати хоч якусь інформацію, якщо вони нею володіють.

"Рідні та близькі досі не можуть зрозуміти мотиви вбивства. Адже вінничанка була зі звичайної родини робітників, великих статків не мала. Працювала бухгалтером у "Зорі". Спокійна, добра та порядна. Після розлучення мешкала із батьками, сама виховувала 6-річну донечку Варвару і так мріяла повести її через тиждень до першого класу", – розповіла у Мережі журналістка Вікторія Микитюк.

Тим часом інтернет-користувачі лише висловили слова співчуття сім’ї загиблої та зазначили, що ситуація в Україні наразі гірша, ніж у 90-х роках.

Коментарі