У Вінниці на місцевих, які виступають проти кладовища на Сабарові, натравили тітушок

У Вінниці місцеві жителі Сабарова вийшли на безстрокову акцію протесту проти рішення міської ради щодо облаштування кладовища у районі. Людей відтісняють тітушки, молодики застосовують грубу фізичну силу.

Місцеві ЗМІ фіксують випадки нападів на колег-журналістів та перешкоджання професійній діяльності з боку посадовців Вінницької міської ради. Посадовці вибивають камери та мобільні телефони з рук медійників. За повідомленнями місцевих журналістів, у ході протистоять з молодиками, які "захищають" дії міськради, постраждали жителі Сабарова. Людей з травмами та забоями доставляють до медзакладів міста.

Нагадаємо, міська рада Вінниці ухвалила рішення про облаштування кладовища у районі Сабарів. Проти такої ініціативи виступити місцеві жителі. Люди вийшли на масову безстрокову акцію протесту. На місці були спроби встановити паркан.

"Проти невдоволених вінничан виставили так званих тітушок та чоловіків у камуфляжі. У ході протистоянь 15 осіб отримали травми різного ступеня тяжкості та шпиталізовані до міської лікарні", – передавали з місця подій місцеві громадські активісти.

Раніше у мерії міста заявляли, що перед тим, як починатимуть захоронення, територію площею 36 гектарів поділять на сектори й навколо неї облаштують зелену зону.

За словами заступника вінницького міського голови Сергій Матусяка, альтернативних ділянок для кладовища на інших приєднаних територіях місто не має, бо там 90% приватна власність. Окрім того, в Сабарові й так санітарно-захисна зона очисних споруд.

Кладовище розраховано на 10 років.

 

Інші новини

Коментарі