У вигнання з Луї Віттоном – розкішне життя казахської “опозиції”

05.11.2018 14:15

За повідомленнями ЗМІ, цими вихідними під будівлею посольства Республіки Казахстан знов відбулась так звана "акція протесту". Організатор акції – Жанна Ахметова, яка позиціює себе вільним опозиційним журналістом та волонтером казахського руху проти режиму.

На минулому мітингу, який через використання провокативних наочних матеріалів з оголеними чоловіками більше нагадував перфоманс, пані Ахметова відмовилась відповідати на запитання журналістів "СтопКору". Мотивувала своє небажання тим, що не спілкується з журналістами, які працюють не за "голу" ідею та запевняла, що уся її діяльність здійснюється виключно на громадських засадах та абсолютно безкоштовно.

Тим більший подив викликали фотографії заходу, які зробили наші колеги. Якщо уважно придивитись до фото та розглянути таку дрібну деталь як звичайна повсякденна сумочка Жанни Ахметової, то... деталь може виявитись не такою вже й дрібною.

Ця модель жіночої сумочки від одного з найвпізнаваніших люксових брендів Louis Vuitton коштує 980 доларів США.

Навіть якщо це підробка, потяг до люксових аксесуарів у пані Жанни – незаперечний факт. Втім, усе стає на свої місця, якщо взяти до уваги розкішний спосіб життя Мухтара Аблязова, якого так палко захищає жінка.

Нагадаємо, в рамках розслідування діяльності казахського афериста-втікача Аблязова, колишнього власника БТА-банку, через якого Україна втратила мільярди доларів, журналісти "СтопКору" встановили, де та як наразі живе його родина.

Так, наприклад, син Мадіар проживає з сім'єю в Женеві. "Володіє компанією Adlux, яка входить у Swiss Development Group. Компанія не показує прибутків, офіс розміщений в самому центрі Женеви. Мадіар Аблязов має паспорт Великобританії, Мухтар Аблязов купив йому там його за декілька мільйонів доларів", – розповіла про біографію Аблязова-молодшого авторка розслідування Лілія Ткачук.

Подробиці у сюжеті:

Коментарі