У відкритому доступі з’явилося відео обгорілого офісу з тілом бойовика Гіві

У мережу потрапили кадри, на яких видно вщент згорілий офіс "Сомалі". У "ДНР" підтвердили, що в офісі Михайло Толстих "Гіві" був сам, тож очевидно, що саме його тіло і виносили в останній момент з обгорілого приміщення.

Відео є у відкритому доступі на каналі youtube.

Як відомо, ще зранку, 8 лютого, в "ДНР" підтвердили інформацію про загибель головного бойовика бандформування "Сомалі" Михайла Толстих на прізвисько "Гіві". Терористи заявили, що він помер на місці від вибуху в кабінеті. Прикметно, що винними бойовики назвали представників українських спецслужб.

До обіду, 8 лютого, вбивство "Гіві" обростало новими подробицями, а сам факт його загибелі швидко почали "смакувати" усі: від політиків та військових, до представників так званої "диванної сотні". Натомість по обіді з'явилось відео зі згорілого приміщення головного офісу "Сомалі". Того самого приміщення, куди, за попередніми даними, влучив снаряд реактивного вогнемета "Шмель".

Зранку, 8 лютого, український політолог Олег Пономарь прояснив у вбивстві "Гіві" послідовність роботи російських спецслужб.

Нагадаємо, у Кремлі хутко прокоментували чи не найгучніший за останні кілька тижнів інцидент на підконтрольній їм території Донбасу. Зокрема, речник Путіна Дмитро Пєсков зауважив, що "мова йде про спроби дестабілізувати ситуацію на Донбасі". Пєсков  висловив сподівання на те, що у бойовиків "є певний запас міцності, і тим, хто стоїть за такими вбивствами, не вдасться привести до подальшої ескалації".

Коментарі